Na zdjęciu Agata Tarczyńska i Jakub Witek kilka minut po zakończeniu meczu eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej kobiet Polska - Białoruś zakończonym wynikiem 4:1. Mecz piłki nożnej kobiet odbył się 15 września 2017 roku w Łęcznej i był promowany w social media, telewizji i lokalnej prasie.
Promocja meczu eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej kobiet Polska – Białoruś na zlecenie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej 15 września 2017

Dwukrotnie miałem przyjemność współpracować z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej, dla którego realizowałem promocję meczu eliminacji Mistrzostw Świata Francja 2019 Polska – Białoruś we wrześniu 2017 roku. Aktywna promocja wydarzenia przyciągnęła na trybuny stadionu w Łęcznej 3740 widzów, którzy mieli okazję oklaskiwać zwycięstwo reprezentacji Polski 4:1.


W kwietniu 2019 roku z przyjemnością po raz drugi zająłem się promocją meczu reprezentacji Polski. Tym razem moja praca dotyczyła meczu Polska – Włochy w piłce nożnej kobiet, którą ponownie powierzył mi Lubelski Związek Piłki Nożnej. Impreza odbyła się na Arena Lublin i przyciągnęła na trybuny rekordową liczbę 7205 widzów. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.Prowadzone działania: