Agata Tarczyńska

Agata Tarczyńska polska piłkarka pochodząca z Piechowic, od lat mieszkająca i grająca w Niemczech. Tarczyńska występowała w takich klubach jak AZS Wrocław, Unia Racibórz, Zagłębie Lubin, Medyk Konin i VfL Wolfsburg. Obecnie polska piłkarka broni barw Werderu Brema. W przyszłości chce zostać trenerem.

Agata Tarczyńska piłkarka reprezentacji Polski pozuje do zdjęcia podczas spaceru w Wolfsburgu

Agata Tarczyńska Instagram

Agata Tarczyńska to siedmiokrotna mistrzyni Polski w barwach trzech klubów AZS Wrocław, Unii Racibórz i Medyka Konin. Reprezentantka Polski. Najskuteczniejsza piłkarka Ekstraligi w sezonie 2014/2015, w którym strzeliła w barwach Zagłębia Lubin 41 goli. W seniorskich klubach w Polsce i Niemczech strzeliła blisko 200 bramek.

Agata Tarczyńska Facebook

Tarczyńska bardzo chwali sobie współpracę z naszą agencją marketingu sportowego, jest związana z nami niemal od początku. Odpowiadamy kompleksowo za jej wizerunek w mediach tradycyjnych takich jak prasa, radio, telewizja i w internecie. Do naszych zadań należy m.in przygotowywanie spersonalizowanych ofert dla potencjalnych sponsorów i partnerów biznesowych. Negocjowanie i finalizacja indywidualnych umów sponsorskich. Doradzamy piłkarce występującej w Werderze Brema również w zakresie treści i zdjęć publikowanych na oficjalnych kontach w social media.

Chcesz żeby Agata Tarczyńska została ambasadorem Twojej marki? Napisz do Nas!

Dzięki współpracy z naszą agencją w zakresie marketingu sportowego reprezentantka Polski nawiązała współpracę z takimi markami jak sklep piłkarski R-Gol i miody naturalne Vitesoro. Dla których w ramach umów sponsoringowych podejmuje działania promocyjne na Instagramie i Facebooku.

Tarczyńska obok Ewy Pajor i Euzebiusza Smolarka jest również ambasadorem Uniejowskiej Akademii Futbolu, z którą współpracuje również nasza agencja marketingu sportowego. Piłkarka bardzo angażuje się w pracę na rzecz akademii. Jest ważną częścią działań promocyjnych realizowanych za pośrednictwem social media i mediów tradycyjnych.

Pasją wielokrotnej mistrzyni Polski jest szkolenie i rozwój dzieci i to właśnie nim chce się zająć po zakończeniu piłkarskiej kariery. Z uwagi że Tarczyńska cały czas jest czynną zawodniczką nie może poświęcić na działania związane z akademią tyle czasu ile by chciała. Jednak zapowiada, że chce się na tym skupić w przyszłości.

Chcesz zadbać o swój wizerunek tak jak Agata Tarczyńska? Skontaktuj się z Nami!