Ewelina Kamczyk

Ewelina Kamczyk to sześciokrotna mistrzyni Polski w barwach trzech klubów Unii Racibórz, Medyka Konin i Górnika Łęczna. Przez pięć sezonów z rzędu 2016/17, 2017/18, 2018/19, 2019/20, 2020/2021 Kamczyk była najskuteczniejszą piłkarką Ekstraligi kobiet. Mistrzyni Europy do lat 17 z reprezentacją Polski w 2013 roku. Kamczyk zdobyła jedyną bramkę w finale wygranym przez Polskę ze Szwecją 1:0.Ewelina Kamczyk polska piłkarka. Wielokrotna mistrzyni Polski w piłce nożnej kobiet

Ewelina Kamczyk Instagram

Współpraca na linii agencja marketingu sportowego JW Promotion, a Eweliną Kamczyk miała swój początek w 2016 roku. Od tego czasu kompleksowo współpracujemy z polską piłkarką w zakresie marketingu sportowego. Doradzamy piłkarce reprezentacji Polski w zakresie jej profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) i aktywności w mediach tradycyjnych. Wraz z Eweliną byliśmy obecni na licznych galach i wydarzeniach, na których zawodniczka grająca obecnie we francuskim FC Fleury 91 odbierała indywidualne nagrody i wyróżnienia. Relacja i posty z tych wydarzeń regularnie były publikowane na Instagramie i Facebooku.

Ewelina Kamczyk Facebook

Wspieramy działania Kamczyk w mediach tradycyjnych, takich jak prasa, radio, telewizja i na portalach społecznościowych. Mieliśmy okazję wspólnie realizować liczne wywiady i materiały wideo, które były emitowane m.in przez TVN, TVP, czy GKS Górnik Łęczna TV.

Chcesz żeby Ewelina Kamczyk została ambasadorem Twojej marki? Napisz do Nas!

Odpowiadamy za kontakty Kamczyk ze sponsorami. Stawiamy na profesjonalne rozwiązania. Dlatego każdy sponsor dostaje od nas unikatową ofertę spersonalizowaną specjalnie dla niego. Na listę naszych sukcesów możemy wpisać wynegocjowanie i finalizację indywidualnej umowy, którą Ewelina podpisała z firmą PUMA. Jednak umowa z jednym z gigantów branży odzieży sportowej nie jest naszym jednym sukcesem. Na tej liście znajdują się również umowy sponsoringowe podpisane z markami FreeYu i miody naturalne Vitesoro. Dla których przygotowaliśmy zdjęcia i materiały wideo.

Chcesz zadbać o swój wizerunek i na nim zarabiać? Skontaktuj się z Nami!