Ewa Pajor

Ewa Pajor czołowa polska piłkarka występująca od 2015 roku w barwach VfL Wolfsburg. Dwukrotna mistrzyni Polski i pięciokrotna mistrzyni Niemiec, reprezentantka Polski. W 2013 roku wraz z koleżankami z reprezentacji Polski do lat 17 zdobyła Mistrzostwo Europy. Trzykrotna finalistka UEFA Women’s Champions League. W sezonie 2018/2019 z 24 bramki na swoim koncie po raz pierwszy w karierze sięgnęła po tytuł króla strzelców Bundesligi. Najlepsza polska piłkarka w plebiscycie tygodnika „Piłka Nożna” 2018 i 2019.

Ewa Pajor ceni sobie współpracę z agencją marketingu sportowego JW Promotion

Ewa Pajor Instagram

Ewa Pajor współpracuję z agencją marketingu sportowego JW Promotion od początku jej istnienia. Nasza współpraca realizowana jest bardzo kompleksowo, przy wykorzystaniu wielu narzędzi z zakresu marketingu sportowego m.in public relations, doradztwa z zakresu social media i finalizowaniu umów dot. sponsoringu sportowego.

Do zadań naszego zespołu należy również utrzymywanie kontaktów z mediami. W praktyce wysyłamy do mediów informację prasowe z najważniejszymi wydarzeniami dot. Ewy Pajor. Dodatkowo ustalamy terminy wywiadów z dziennikarzami, poruszane tematy i na koniec poddajemy wywiady autoryzacji.

Ewa Pajor Facebook

Do naszych zdań w pracy z czołową piłkarką niemieckiej Bundesligi należy również planowanie i przygotowanie artykułów. Przygotowywane przez naszą agencją marketingu sportowego treści są wykorzystywane zarówno przez media jak i służą nam do komunikacji wewnętrznej. Nasza współpraca z Pajor obejmuje również sponsoring sportowy. Agencja JW Promotion przygotowuje unikatowe oferty dla sponsorów i partnerów, negocjuje warunki współpracy i finalizuje umowy w imieniu najlepszej polskiej piłkarki.

Lista indywidualnych sponsorów Pajor jest bardzo okazała. Znajdują się na niej takie marki jak VISA, Nike, T-Mobile, VIAPLAY i Miasto Uniejów.

Chcesz żeby Ewa Pajor została ambasadorem Twojej marki? Napisz do Nas!

W 2021 roku Pajor obok Agaty Tarczyńskiej i Euzebiusza Smolarka została ambasadorem Uniejowskiej Akademii Futbolu, której założycielem jest pierwszy trener Pajor Piotr Kozłowski. Piłkarka wspiera działania akademii w wielu obszarach m.in promocji, zarządzaniu i przyciąganiu do akademii nowych sponsorów.

Nasza agencja marketingu sportowego odpowiada w UAF za kontakty z mediami, negocjowanie i realizację umów ze sponsorami, ale również za promocję imprez sportowych.

Chcesz żeby wielkie korporacje wspierały Twój projekt sportowy? Skontaktuj się z Nami!