Kategorie
Blog

Euzebiusz Smolarek, Ewa Pajor i Agata Tarczyńska zostali ambasadorami UAF

Ewa Pajor, Euzebiusz Smolarek i Agata Tarczyńska zostali ambasadorami Uniejowskiej Akademii Futbolu. Akademia ma przed sobą wiele wyzwań. Sygnałem do zmian było zaangażowanie w roli ambasadorów byłych i obecnych reprezentantów Polski i agencji marketingu sportowego JW Promotion. Jest mi bardzo miło, że zostałem zaproszony przez zarząd UAF do współpracy.Euzebiusz Smolarek, Ewa Pajor i Agata Tarczyńska Uniejowska Akademia Futbolu zyskała nowych ambasadorów

Jak to się stało, że Euzebiusz Smolarek, Ewa Pajor i Agata Tarczyńska spotkali się w Uniejowie? Ewa pochodzi z Uniejowa, Agata kocha futbol i chce przekazywać swoją wiedzę dzieciom, a Euzebiusz znalazł się w Uniejowie dzięki swojemu tacie Ś.P Włodzimierzowie Smolarkowi. To dzięki niemu Ebi odwiedzał Uniejów jeszcze podczas swojej piłkarskiej kariery. Zadaniem ambasadorów jest dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno jeśli chodzi o szkolenie jak i zarządzanie akademią. Oczywiście mając takich ambasadorów warto wykorzystać ich obecność do promocji akademii w mediach i rozwoju od strony biznesowej. Dlatego we współpracy z nimi będziemy wspólnie realizować zadania i projekty, które w dłużej perspektywie czasu mają sprawić, że akademia wejdzie na całkiem inny poziom. Zarówno pod względem sportowym i marketingowym.

Co do wyzwań z zakresu marketingu sportowego, jest ich całkiem sporo. Zmiana brandingu, rozbudowa profili w social media, pozyskanie nowych partnerów biznesowych. Oczywiście to tylko niektóre z nich. Bardzo ważny jest dla nas również aspekt związany z budowaniem popularności piłki nożnej kobiet w Polsce. Chcemy, żeby piłka nożna kobiet regularnie zyskiwała na popularności. Dlatego od początku współpracy agencji marketingu sportowego z akademią podjęliśmy działania w tym kierunku. W naszej strategii rozwoju zakładamy organizację eventów piłkarskich poświęconych wyłącznie piłce kobiet. Chcemy, żeby już w 2022 roku odbyła się pierwsza edycja „Pajor & Tarczyńska Cup”. Wydarzenie to miałoby przybrać formę turnieju piłkarskiego dla dziewczynek z roczników 2008-2010. Chcemy umożliwić młodym piłkarkom z całej Polski, możliwość sprawdzenia się, rywalizacji, ale również uczestniczenia w takim wydarzeniu. Mamy plany, wyznaczone cele. Teraz czas na pracę i ich realizację.